• Aktualizacja danych

Dane z programu Zastępstwa zostały zaktualizowane
  • Nowa strona

TO JEST STRONA  ARCHIWALNA

ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ SZKOŁY

sp3.blonie.pl

• Telefon zaufania

• Zaproszenie na ślubowanie uczniów klas pierwszych

• UBEZPIECZENIE DLA UCZNIÓW

Rodzicu, zbliża się nowy rok szkolny! Zadbaj o ubezpieczenie dla swojego dziecka.

Pamiętaj, że wypadki zdarzają się wszędzie - w szkole oraz poza nią.

Dlatego nie czekaj i kup ubezpieczenie w NAU już od 36 zł za rok.

Ubezpieczamy dzieci niezależnie od wieku - zarówno przedszkolaków, jak i maturzystów.

Kup ubezpieczenie przez mój link https://ubezpieczenia.nau.pl/?token=NAU104

i zyskaj dodatkowe atrakcyjne zniżki na ofertę w NAU.

• Informacja na temat obiadów

Catering dla dzieci w szkołach podstawowych przygotowuje firma Pora Karmienia.

PODSTAWOWE informacje

• cena bez zmian - 13 zł za obiad,

• dziecko zapisujemy wiadomością SMS pod numerem telefonu 696 074 361 do godziny 9 rano, mimo tego zachęcamy do zapisywania dzień lub kilka dni wcześniej. Zapisy pod innym numerem telefonu nie będą brane pod uwagę

• obiad można odwołać również maksymalnie do 9 rano danego dnia, w przypadku odwołania o czasie kwota przechodzi na poczet kolejnego, jeszcze nieopłaconego obiadu. W przypadku odwołania o późniejszej porze obiad zostanie dowieziony do szkoły - można go odebrać osobiście z placówki

UWAGA!

• w związku z licznymi zaległościami i opóźnieniami w zeszłym roku szkolnym opłatę w tym roku należy regulować Z GÓRY na numer konta: 33 1020 1055 0000 9102 0331 2261 lub gotówką w barze (ul. Traugutta 8, Błonie).W tytule przelewu NALEŻY UMIEŚCIĆ imię, nazwisko dziecka, szkołę, do której uczęszcza, oraz opłacany zakres dat

• Jeżeli dziecko ma specjalną dietę (np. bezglutenową, bezmleczną) należy o tym poinformować, nawet jeżeli w zeszłym roku szkolnym informacja była przekazywana do firmy. MENU na najbliższy tydzień publikowane jest w weekend na grupie FB Obiady w szkołach w Błoniu 2022/2023 - menu.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 696 074 361.

• Szkoła językowa Early Stage

Szkoła języka angielskiego Early Stage serdecznie zaprasza uczniów klas 1,2,3 na zajęcia pokazowe w naszej szkole.

Link do wydarzenia i zapisów:

• ZEBRANIA RODZICÓW - 6, 7, 8 WRZEŚNIA

W dniu 6 września (wtorek) o godz 18.00 odbędą się zebrania z rodzicami klas 4-8 rozpoczynające rok szkolny 2022/2023.

Przydział sal lekcyjnych na zebrania:

4a - 19

5a - 34

6a - 36

7a - 20

8a - 35

8b - 56

W dniu 7 września (środa) o godz 18.00 odbędą się zebrania z rodzicami klas 1-3 rozpoczynające rok szkolny 2022/2023.

Przydział sal lekcyjnych na zebrania:

1a - 21

1b - 47

2a - 45

2b - 32

3a - 36

W dniu 8 września 2022 roku (czwartek) o godz. 18.00 w sali nr 36 odbędzie się zebranie Przewodniczących Klasowych Rad Rodziców.

Serdecznie zapraszamy!

ROZKŁAD AUTOBUSÓW SZKOLNYCH NA 1 IX

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

odbędzie się 1 września na dziedzińcu szkolnym

w następujących godzinach:

Klasy 4 – 8 godz. 10.00

Klasy 1 – 3 i oddział przygotowawczy kl. 3 (Ukraina) godz. 11.00

• Wyprawka szkolna

Informujemy Rodziców przyszłych pierwszoklasistów (klasa I a oraz klasa I b), że w zakładce Rekrutacja została zamieszczona wyprawka szkolna do pierwszej klasy r. szk. 2022/2023, którą należy zakupić.

• Dzień adaptacyjny

• PODRĘCZNIKI DO KUPIENIA

• 03.07.2022

Moduł REKRUTACJA 2022/23 został zmodyfikowany

• 29.06.2022

Moduł POWER został zmodyfikowany

• SUKCES OLI RAJCZAK

Miło nam poinformować, że uczennica klasy 6a Aleksandra Rajczak zdobyła III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki "Wygraj szansę".

Finał konkursu odbył się w Domu Kultury Arsus w warszawskim Ursusie, a organizatorem była agencja telewizyjno-estardowa TV-Media z Łodzi. Olę dopingowali koledzy i koleżanki z klasy 6a i 7a.

Gratulujemy sukcesu.

• HARMONOGRAM ROZKŁADU JAZDY AUTOBUSÓW 24.06