e-Twinning R4M - RUN FOR MATHS FamoUs scieNtists Rubik's Cubes contest FUN FANTASY PREHISTORY: discovering our origins Ten most important events in the history of your country. WELCOME TO PEN PAL WORLD! OUR GARDEN ATRAKCJE TURYSTYCZNE MOJEGO REGIONU A TRAVEL BUG

e-Twin

Ten most important events in the history of your country.

To temat kolejnego projektu dzięki, któremu odkryjemy naszą historię. Stworzymy listę najważniejszych, według nas , wydarzeń z historii naszego kraju. Podobnie zrobią nasi koledzy i koleżanki z innych szkół, z Turcji, Włoch i Węgier.

Powstanie prezentacja multimedialna – 10 najważniejszych wydarzeń z historii naszego państwa , wybierzemy 10 najważniejszych dat ,wymienimy się wiedzą i zebranymi informacjami. Wszystkie działania umieścimy na TwinSpace.

W projektach uczestniczą uczniowie klas I i II

LINK DO PROJEKTU NA PLATFORMIE eTwinning: