SAMORZĄD SZKOLNY

SZCZĘŚLIWY NUMEREK

„SZCZĘŚLIWY NUMEREK”

1.Losowanie „SZCZĘŚLIWEGO NUMERKA” będzie przeprowadzone raz w tygodniu (w poniedziałek o godz. 7:45), w obecności przedstawiciela Samorządu Szkolnego, opiekuna Samorządu Szkolnego, bądź wyznaczonego zastępcy.
2.„SZCZĘŚLIWY NUMEREK” dotyczy zwolnienia z odpowiedzi ustnej w danym dniu wszystkich uczniów, posiadających w dzienniku wylosowany numerek.

3.Posiadanie „SZCZĘŚLIWEGO NUMERKA” nie zwalnia z obowiązku aktywnego uczestniczenia w lekcji, zapowiedzianych sprawdzianów, kartkówek i lekcji powtórzeniowych, pracy domowej, brak zeszytu i stroju na lekcję wychowania fizycznego.

4.Prawo do korzystania ze „SZCZĘŚLIWEGO NUMERKA” traci uczeń, który nie przestrzega regulaminu, nie wywiązuje się ze swoich obowiązków i ma ocenę z zachowania poniżej poprawnej.

5.W przypadku wyraźnego nie przestrzegania regulaminu „SZCZĘŚLIWEGO NUMERKA”, losowanie ulega zawieszeniu do odwołania.

6.„SZCZĘŚLIWY NUMEREK” nie dotyczy zwolnienia z przedmiotów, które odbywają się raz w tygodniu.
7.„SZCZĘŚLIWY NUMEREK” nie dotyczy uwag za złe zachowanie.

8.Na własną prośbę uczeń może zrezygnować z wykorzystania „SZCZĘŚLIWEGO NUMERKA”

9.Ogłoszenie „SZCZĘŚLIWEGO NUMERKA” będzie wywieszane w gablocie Samorządu Szkolnego.

10.„SZCZĘŚLIWY NUMEREK” nie bierze udziału w ponownym losowaniu w danym miesiącu.

11.Jeśli wylosowany zostanie „SZCZĘŚLIWY NUMEREK” przekraczający liczbę uczniów w klasie, będzie brana pod uwagę różnica między wylosowywanym numerem, a liczbą uczniów w klasie, np. „SZCZĘŚLIWY NUMEREK” 27, przy liczbie uczniów 25, oznacza przywilej dla numeru 2.