Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2011/2012
Biegi przełajowe
Uczniowie, którzy osiągnęli miejsca dające kwalifikacje na zawody powiatowe:
Duda Michał, Głowacki Mikołaj, Klus Aleksandra, Kwiatkowska Dominika, Potocki Igor,
Fitas Maciej, Wisławski Patryk
Uczniowie, którzy zakwalifikowali się i wzięli udział w zawodach międzypowiatowych:
Duda Michał, Klus Aleksandra, Głowacki Mikołaj
Piłka Nożna
Chłopcy- zawody gminne I miejsce, zawody powiatowe V miejsce
Dziewczęta- zawody gminne I miejsce, zawody powiatowe IV miejsce
Koszykówka
Chłopcy- zawody gminne III miejsce
Unihokej
Chłopcy- zawody gminne II miejsce
Dziewczęta- zawody gminne II miejsce
Siatkówka
Chłopcy – zawody gminne III miejsce
Dziewczęta- zawody gminne III miejsce
Piłka Nożna Halowa
Chłopcy- zawody gminne I miejsce, zawody powiatowe IV miejsce
Dziewczęta- zawody gminne I miejsce, zawody powiatowe V miejsce
Piłka ręczna
Chłopcy- zawody gminne II miejsce
Dziewczęta- zawody gminne II miejsce
Tenis stołowy
Chłopcy- zawody gminne II miejsce
Dziewczęta- zawody gminne II miejsce
„Mazovia Cup”
Chłopcy –III, IV miejsce
Lekkoatletyka
KLASY I-II
Zawody gminne
Bieg na 100 m dziewcząt
V miejsce- Frankowska Magdalena
III miejsce- Giżyńska Sylwia
I miejsce – Niedzińska Agata
Bieg na 100 m chłopców
VI miejsce – Fitas Maciej
IV miejsce- Dąbrowski Dominik
III miejsce- Izbicki Kamil
I miejsce- Szymański Dominik
Bieg na 300 m dziewcząt
II miejsce- Kowalik Wiktoria
I miejsce – Potępska Judyta
Bieg na 300 m chłopców
III miejsce- Kret Michał
II miejsce- Potocki Igor
Bieg na 600 m dziewcząt
IV miejsce- Klus Aleksandra
I miejsce- Pasiewicz Adrianna
Bieg na 1000 m chłopców
VI miejsce- Lipiec Patryk
V miejsce – Pryjda Mateusz
IV miejsce – Duda Michał
II miejsce- Głowacki Mikołaj
Skok w dal dziewcząt
V miejsce- Szymanowicz Aleksandra
IV miejsce- Jach Małgorzata
III miejsce – Fudała Paulina
II miejsce- Chodak Klaudia
Skok w dal chłopców
IV miejsce- Nowakowski Michał
III miejsce- Łażewski Damian
I miejsce- Deluga Marcin
Pchnięcie kulą dziewcząt
V miejsce- Szymankiewicz Natalia
IV miejsce- Mąka Patrycja
III miejsce- Kierzkowska Klaudia
Pchnięcie kulą chłopców
VI miejsce- Wawrzyńczak Kacper
III miejsce- Polak Konrad
II miejsce- Kruszewski Dominik
Sztafeta 4x100 dziewcząt i chłopców- I miejsce
Klasy III
Bieg na 100 m dziewcząt
I miejsce- Matulewicz Eliza
Bieg na 100 m chłopców
II miejsce- Pater Rafał
I miejsce- Forysiak Daniel
Bieg na 800 m dziewcząt
II miejsce- Kwiatkowska Dominika
Bieg na 800 m chłopców
III miejsce- Słowiński Radosław
II miejsce- Wołowczyk Karol
Bieg na 200 m chłopców
III miejsce- Doliński Konrad
II miejsce- Kalita Michał
I miejsce- Jabłonowski Norbert
Bieg na 400 m chłopców
II miejsce- Teofilak Sebastian
I miejsce- Kołodziejczak Jakub
Skok w dal chłopców
IV miejsce- Chrzanowski Krzysztof
Pchnięcie kulą
IV miejsce- Zalewski Patryk
Sztafeta olimpijska chłopców- I miejsce
Lekkoatletyka- zawody powiatowe
Szymański Dominik- IV miejsce w biegu na 100 m
Forysiak Daniel – I miejsce w biegu na 100 m
Chrzanowski Krzysztof- I miejsce w skoku wzwyż
Kierzkowska Klaudia – VII miejsce w pchnięciu kulą
Mąka Patrycja- VIII miejsce w pchnięciu kulą
Doliński Konrad- III miejsce w biegu na 200 m
Imprezy szkolne
Turniej Piłki Nożnej Halowej
III miejsce – Drużyna „Prozerowców” I c
II miejsce – Drużyna „Pingwinów z Madagaskaru” III d
I miejsce – Drużyna „Barcelony” II d
Turniej Gier Komputerowych FIFA 2012
III miejsce- Dąbrowski Maciej (Hiszpania) I c
II miejsce- Fitas Maciej (Wybrzeże Kości Słoniowej) I c
I miejsce – Duda Michał (Holandia) I c
Bieg Papieski
Bieg w workach – I miejsce- Łażewski Damian I d
Rzut plecakiem – I miejsce Majer Izabela III d
Rzut do celu – I miejsce Potępska Judyta