SPORT - Beata Potępska SPORT - Piotr Rutkowski SPORT - Mariola Dałek OGŁOSZENIA FIFA 2015/2016 REKORDZIAKI GALERIA NAUCZYCIELE OSIĄGNIĘCIA W R. SZK. 2013/2014 OSIĄGNIĘCIA W R. SZK. 2012/2013 OSIĄGNIĘCIA W R. SZK. 2011/2012 OSIĄGNIĘCIA W R. SZK. 2010/2011 OSIAGNIĘCIA W R. SZK. 2009/2010

Zapraszamy do udziału okresie ferii zimowych w OBOZIE SPORTOWYM W SZCZYRKU.

Celem obozu jest: wspaniała zabawa, szkolenie narciarskie i snowbordowe.

Koszt  obozu – 1260 zł (w cenie: noclegi, wyżywienie w ośrodku wczasowym /OW ADAM w Szczyrku/, szkolenie narciarskie i snowbordowe pod opieką  wykwalifikowanych instruktorów, opłatę za karnety, transport autokarem, ubezpieczenie, wyjazd na basen do Hotelu Gołębiewski w Wiśle, zajęcia rekreacyjne i sportowe na terenie ośrodka)

Termin obozu – 30 stycznia – 6 luty 2016

Adres ośrodka – 43-370 Szczyrk, ul. Radosna 3 (www.adam.szczyrk.pl)

Dodatkowy koszt – ok. 130 zł w przypadku osób, które nie posiadają własnego sprzętu narciarskiego lub sowbordowego

Zapisy i szczegółowe informacje u pani Beaty Potępskiej

27 września 2015 roku w Skierniewicach odbył się Turniej Koszykówki  o Puchar Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. W imprezie  wzięły udział cztery drużyny, trzy z nich należały do sekcji sportowych, a tylko nasi  uczniowie reprezentowali Gimnazjum nr 1 w Błoniu.

Skład drużyny został „zdziesiątkowany” przez choroby, mimo to sześciu zawodników zdecydowało się na walkę.  Wygrane  mecze zapewniły naszej drużynie  drugie miejsce. W zespole z Błonia występowali następujący uczniowie: Mateusz Ficygowski, Dominik Hołdak, Mikołaj Racinowski, Dudziński Jan, Jakub Majer oraz Damian Pawłowski.

Gratulujemy kondycji panowie! Grali trzy mecze po 40 minut bez zmian!

FILM Z WYJAZDU NA NARTY

DO BEŁCHATOWA 2015 R.