ZAPAL SIĘ DO DZIAŁANIA

Włączmy się do akcji  #zapalsiędodziałania i pomóżmy Fundacji Herosi opiekującej się Oddziałem Onkologii Dziecięcej w Instytucie Matki i Dziecka

I etap akcji - kiermasz bożonarodzeniowy  odbędzie się 11 grudnia w Centrum Kultury.

II etap - „Słodki tydzień” rozpocznie się 13 grudnia i potrwa do 15 grudnia.

Zadaniem klas jest przygotowanie ciast, które będą sprzedawane przez Samorząd Uczniowski za symboliczne 2zł

(można ofiarować więcej).

Plan działania:

Wtorek (13 XII): każda klasa pierwsza  przygotuje minimum  1 ciasto, w tym dniu do akcji zapraszamy również całą społeczność szkolną, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców.

Środa (14 XII ): każda klasa druga  przygotuje minimum  1 ciasto.

Czwartek (15 XII ): każda  klasa trzecia przygotuje minimum  1 ciasto.

Ciasta (pokrojone, oznaczone  wizytówką klasy) wyznaczonego dnia przedstawiciele klas przynoszą do świetlicy szkolnej.

Zwracamy się z prośbą o zaangażowanie i wsparcie.

Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wsparcie Oddziału Onkologii Dziecięcej w Instytucie Matki i Dziecka.

Opiekunowie akcji: Piotr Rutkowski, Elżbieta Gutowska, Katarzyna Kutyła, Samorząd Szkolny.